STABEN

Stab og hovedledere

Hovedpastor og daglig leder:
Rune Heimvoll
E-post: rune@kmsalem.no
Mob: 906 44 081

 

Stab og hovedledere

Kontorleder:
Asbjørn Lunde
E-post: asbjorn@kmsalem.no
Mob: 906 24 098

 

Stab og hovedledere

Ungdomsarbeider:
Gina Skretting Furre
E-post: gina@kmsalem.no
Mob: 991 58 047

 

Stab og hovedledere

Leder for barne- og familiearbeid:
Marthe Breen
E-post: marthe@kmsalem.no
Mob: 911 89 586
 

Stab og hovedledere

Menighetsarbeider:
Tor-Bjørn Nordgaard
E-post: tb@kmsalem.no
Mob: 952 78 159
 

 

Musikalsk og teknisk leder:
Sondre Storstadmo
E-post: sondre@kmsalem.no
Mob: 936 80 675
 

 

Konfirmantleder og ungdomsarbeider:
Maria Vik
E-post: maria@kmsalem.no
Mob: 978 86 444
 

LEDERSKAPET

 

Stab og hovedledere

Lederskapsleder:
Geir Haaland
E-post: geir.haaland@uia.no
Mob: 974 89 002

 

Stab og hovedledere

Nestleder:
Halfdan Hagane
E-post: halfdh@online.no
Mob: 909 90 665

 

Stab og hovedledere

Medlem:
Ove Benestvedt
E-post: oben33@hotmail.com
Mob: 922 97 420

 

Stab og hovedledere

Medlem:
Ann-Helene Knutsen
E-post: annhelenejerstad@gmail.com
Mob: 957 79 596

 

Stab og hovedledere

Medlem:
Christian Johnsen
E-post: c.johnzen777@gmail.com
Mob: 412 12 685

 

Stab og hovedledere

Medlem:
Odd Kenneth Myhre
E-post: okmyre@gmail.com
Mob: 950 20 382

 

Stab og hovedledere

Medlem:
Lene Andrea Solgaard
E-post: andreasolgaard@gmail.com
Mob: 906 33 393

 

Stab og hovedledere

1. Varamedlem:
Elisabeth Huru
E-post: elisabethhuru92@gmail.com
Mob: 414 72 864

 

Stab og hovedledere

2. Varamedlem:
Kari Eltvik Johansen
E-post: kari.eltvik@gmail.com
Mob: 979 87 601

 

SEKTORLEDERE

Sektor Sektorleder

E-post

Tlf
Barn og familie Marthe Breen marthe@kmsalem.no 91189586
Ungdom Gina Skretting Furre gina@kmsalem.no 99158047
Ung voksen Benedicte Narvestad benedicte.narvestad@gmail.com 47677271
Senior og diakoni Marit Hagane marit.hagane@yahoo.com 93264444
Gudstjeneste Rune Heimvoll rune@kmsalem.no 90644081
Småfellesskap Mai Liss Meberg maimeb@outlook.com 97135141
Bønn Torild Garborg tgarborg@lyse.net 47238634
Misjon Christina Minde christinaminde@gmail.com 98864293
Musikk og teknikk Sondre Storstadmo sondre@kmsalem.no 93680675
Administrasjon Asbjørn Lunde asbjorn@kmsalem.no 90624098

 

KONTAKTPERSONER FOR VIRKEGRENER

Aktivitet

Navn E-post Tlf
Alpha-kurs Marit Hagane marit.hagane@yahoo.com 93264444
Barnekirka/Tweens Marthe Breen marthe@kmsalem.no 91189586
Besøkstjeneste/skyss Marit Hagane marit.hagane@yahoo.com 93264444
Bibelkveld Tor-Bjørn Nordgaard tb@kmsalem.no 95278159
Bønnemøtet onsdag kveld Torild Garborg tgarborg@lyse.net 47238634
Bønnering/bønnefolder Grete Haaland grete.h61@gmail.com 48287382
Camp Gina Skretting Furre gina@kmsalem.no 99158047
Formiddag i Salem Marit Hagane marit.hagane@yahoo.com 93264444
Gudstjeneste Rune Heimvoll rune@kmsalem.no 90644081
Konfirmantarbeid Gina Skretting Furre gina@kmsalem.no 99158047
Kveldsmøtet Benedicte Narvestad benedicte.narvestad@gmail.com 47677271
Lund soul kids Therese Holthe therese.osmu@gmail.com 41323156
Mandagslunsj Karl Mosvold karl@mosvold.no 91613107
Mannskveld Karl Mosvold karl@mosvold.no 91613107
Misjonsrådet Christina Minde christinaminde@gmail.com 98864293
Pre Camp Magnus Frestad Nygaard magnus.fn1@gmail.com 99464454
Salem Gospelkor Geir Aage Paulsen salem.gospelkor@gmail.com 92467200
Samtalesenteret Torild Garborg samtale@kmsalem.no 47238634
Småfellesskap May Liss Meberg maimeb@outlook.com 97135141
Utleie Asbjørn Lunde asbjorn@kmsalem.no 90624098

 

Powered by Cornerstone