STABEN

 

Stab og hovedledere

 

Hovedpastor og daglig leder:
Rune Heimvoll
E-post: rune@kmsalem.no
Mob: 906 44 081
 

Stab og hovedledere

 

Kontorleder:
Asbjørn Lunde
E-post: asbjorn@kmsalem.no
Mob: 906 24 098

 

Stab og hovedledere

 

Ungdomsarbeider:
Gina Skretting Furre
E-post: gina@kmsalem.no
Mob: 991 58 047

 

Stab og hovedledere

 

Leder for barne- og familiearbeid:
Marthe Breen
E-post: marthe@kmsalem.no
Mob: 911 89 586
 

Stab og hovedledere

 

Menighetsarbeider:
Tor-Bjørn Nordgaard
E-post: tb@kmsalem.no
Mob: 952 78 159
 

Musikalsk og teknisk leder:
Sondre Storstadmo
E-post: sondre@kmsalem.no
Mob: 936 80 675
 

Konfirmantleder og ungdomsarbeider:
Maria Vik
E-post: maria@kmsalem.no
Mob: 978 86 444
 

LEDERSKAPET

Lederskapsleder:
Geir Haaland
E-post: geir.haaland@uia.no
Mob: 974 89 002

 

Nestleder:
Halfdan Hagane
E-post: halfdh@online.no
Mob: 909 90 665

 

Medlem:
Solfrid Johnsen
E-post: solfridjohnson@outlook.com
Mob: 470 16 418

 

Medlem:
Ann-Helene Knutsen
E-post: annhelenejerstad@gmail.com
Mob: 957 79 596

 

Medlem:
Ove Benestvedt
E-post: oben33@hotmail.com
Mob: 922 97 420

 

Medlem:
Christian Johnsen
E-post: c.johnzen777@gmail.com
Mob: 412 12 685

 

Varamedlem:
Kari Eltvik Johansen
E-post: kari.eltvik@gmail.com
Mob: 979 87 601

 

Varamedlem:
Odd Kenneth Myhre
E-post: okmyre@gmail.com
Mob: 950 20 382

Kontakt oss


Kristiansand Misjonskirke Salem
Industrigata 28
4632 Kristiansand

Tlf: 483 11 680
E-post: post@kmsalem.no

Org. nr: 971 428 147

Konto: 3050 20 30899
Vipps: #22093

 



Powered by Cornerstone