Staben

 

 

Stab og hovedledere

 

Pastor og daglig leder:

Silje Christiane Kristiansen

E-post: silje@kmsalem.no

Mob: 930 28 964

Ansatt i 80% stilling

 

 

Stab og hovedledere

 

Kontorleder:

Susanne Ilebekk Nordbø

E-post: susanne@kmsalem.no

Ansatt i 50% stilliing

 

Stab og hovedledere

 

Kveldsmøteleder:

Colleen Hsiung

E-post: colleen@kmsalem.no

Mob: 417 69 471

Ansatt i 40% stilling

 

 

Stab og hovedledere

 

Ungdomspastor:

Johannes Øverland

E-post: johannes@kmsalem.no

Mob: 954 87 387

Ansatt i 40% stilling


 

Stab og hovedledere

 

Ungdomsarbeider:

Gina Skretting Furre

E-post: gina@kmsalem.no

Mob: 991 58 047

Ansatt i 20% stilling

 

 

Stab og hovedledere

 

Leder for barne- og familiearbeid:

Marthe Breen

E-post: marthe@kmsalem.no

Mob: 911 89 586

Ansatt i 40% stilling

 

 

Stab og hovedledere

 

Utleieansvarlig:

Katrine Rodal Johnsen

E-post: katrine@kmsalem.no

Mob: 955 54 464

Ansatt i 20% stilling

 

Menighetsmusiker:

Sondre Storstadmo

E-post: sondre@kmsalem.no

Mob: 936 80 675

Ansatt i 40% stilling

 

 

LEDERSKAP   

NAVN ROLLE MAIL TLF
Magnus Frestad Nygaard  Lederskapsleder magnus.fn1@gmail.com 994 58 842
Geir Haaland Nestleder geir.haaland@uia.no 974 89 002
Solfrid Johnsen Medlem solfridjohnson@outlook.com 470 16 418
Halfdan Hagane  Medlem halfdh@online.no 909 90 665
Ove Benestvedt Medlem oben33@hotmail.com 922 97 420
Christian Johnsen Medlem c.johnzen777@gmail.com 412 12 685
Sebastian Olsen Medlem sebastian.olsen099@gmail.com 413 70 073
Odd Kenneth Myhre Vara okmyre@gmail.com 950 20 382
Kari Eltvik Johansen Vara kari.eltvik@gmail.com 979 87 601

 

 

 

 

 

Kontakt oss


Kristiansand misjonskirke Salem
Industrigata 28
4632 Kristiansand

38 04 90 50
post@kmsalem.no

Org. nr: 971 428 147

Konto: 3050 20 30899
Vipps: #22093

 



Følg oss

Facebook: Kristiansand misjonskirke Salem

Instagram: @krsandmisjonskirkesalem

                                                                                                English information

Powered by Cornerstone