Staben
 

Stab og hovedledere

Hovedpastor
Geir Johannessen
E-post: geir@kmsalem.no
Ansatt i 100% stilling
 

Stab og hovedledere

Assisterende daglig leder:
Silje Christiane Kristiansen
E-post: silje@kmsalem.no
Mob: 930 28 964
Ansatt i 60% stilling

 

 

Stab og hovedledere

Kontorleder:
Susanne Ilebekk Nordbø
E-post: susanne@kmsalem.no
Ansatt i 50% stilliing

 

Stab og hovedledere

Kveldsmøteleder:
Marcus René Innvær Andersen (i permisjon frem til sommeren)
E-post: marcus@kmsalem.no
Ansatt i 40% stilling

 

Stab og hovedledere

Vikar som Kveldsmøteleder:
Colleen Hsiung
E-post: colleen@kmsalem.no
Mob: 417 69 471
Ansatt i 20% stilling

 

 

Stab og hovedledere

Ungdomspastor:
Johannes Øverland
E-post: johannes@kmsalem.no
Mob: 954 87 387
Ansatt i 40% stilling


 

Stab og hovedledere

Ungdomsarbeider:
Gina Skretting Furre
E-post: gina@kmsalem.no
Mob: 991 58 047
Ansatt i 20% stilling

 

 

Stab og hovedledere

Leder for barne- og familiearbeid:
Marthe Breen
E-post: marthe@kmsalem.no
Mob: 911 89 586
Ansatt i 40% stilling

 

 

Stab og hovedledere

Administrasjonsmedarbeider:
Katrine Rodal Johnsen
E-post: katrine@kmsalem.no
Mob: 955 54 464
Ansatt i 20% stilling

 

Hovedledere

Leder av lederskapet:
Magnus Frestad Nygaard
E-post: magnus.fn1@gmail.com
Mob: 994 58 842

Medlemmer i lederskapet:
Halfdan Hagane
Solfrid Johnsen
Geir Haaland
Ove Benestvedt
Christian Johnsen
Sebastian Olsen

Odd Kenneth Myhre, vara
Kari Eltvik Johansen, vara

 

 

 

Kontakt oss

Adresse
Kristiansand misjonskirke Salem
Industrigata 28
4632 Kristiansand

38 04 90 50
post@kmsalem.no

Org. nr: 971 428 147

Konto: 3050 20 30899
Vipps: #22093

 



Følg oss

Facebook: Kristiansand misjonskirke Salem

Instagram: @krsandmisjonskirkesalem

                                                                                                English information

Powered by Cornerstone