Staben fra høsten 2021
 

Hovedpastor:

Geir Johannessen
E-post: geir@kmsalem.no
Ansatt i 100% stilling
 

Administrativ leder:

Susanne Ilebekk Nordbø
E-post: susanne@kmsalem.no
Ansatt i 50% stilliing
 

Pastorale- og administrative oppgaver:

Silje Christiane Kristiansen
E-post: silje@kmsalem.no
Ansatt i 60% stilling
 

Kveldsmøteleder:

Marcus René Innvær Andersen
mob: 45144100
E-post: marcus@kmsalem.no
Ansatt i 40% stilling ut 2021
 

Ungdomspastor:

Johannes Øverland Aanonsen
mob: 954 87 387
E-post: johannes@kmsalem.no
Ansatt i 40% stilling


Ungdomsarbeider:

Gina Skretting Furre
E-post: gina@kmsalem.no
Ansatt i 20% midlertidig stilling

 

Leder for barne- og familiearbeid:

Marthe Breen
Mob: 911 89 586
E-post: marthe@kmsalem.no
Ansatt i 40% stilling

 

Omsorgspastor:

Harald Grønlund
Mob: 414 14 059
E-post: harald@kmsalem.no
40% frivillig stilling

 

Hovedledere

Leder av lederskapet:
Elin Holthe
Mob: 416 36 774
E-post: elin.holthe@gmail.com

Medlemmer i lederskapet:
Halfdan Hagane, nestleder
Solfrid Johnsen
Geir Haaland
Magnus Frestad Nygaard
Bente Borge Johannessen
Ove Benestvedt

Hildur Danielsen Hellesvik, vara
Kari Eltvik Johansen, vara

 

 

 

Kontakt oss

Adresse
Kristiansand misjonskirke Salem
Industrigata 28
4632 Kristiansand

38 04 90 50
post@kmsalem.no

Org. nr: 971 428 147

Konto: 3050 20 30899
Vipps: #22093

 



Følg oss

Facebook: Kristiansand misjonskirke Salem

Instagram: @krsandmisjonskirkesalem

                                                                                                English information

Powered by Cornerstone