Staben fra høsten 2021
 

Hovedpastor:

Geir Johannessen
E-post: geir@kmsalem.no
Ansatt i 100% stilling
 

Assisterende daglig leder:

Silje Christiane Kristiansen
E-post: silje@kmsalem.no
Mob: 93028964
Ansatt i 60% stilling


Kontorleder:

Susanne Ilebekk Nordbø
E-post: susanne@kmsalem.no
Ansatt i 50% stilliing
 

Kveldsmøteleder:

Marcus René Innvær Andersen
E-post: marcus@kmsalem.no
Mob: 45144100
Ansatt i 40% stilling


Ungdomspastor:

Johannes Øverland
E-post: johannes@kmsalem.no
Mob: 954 87 387
Ansatt i 40% stilling


Ungdomsarbeider:

Gina Skretting Furre
E-post: gina@kmsalem.no
Ansatt i 20% stilling
 

Leder for barne- og familiearbeid:

Marthe Breen
E-post: marthe@kmsalem.no
Mob: 911 89 586
Ansatt i 40% stilling

 

Omsorgspastor:

Harald Grønlund
E-post: harald@kmsalem.no
Mob: 414 14 059
40% frivillig stilling

 

Administrasjonsmedarbeider:

Katrine Rodal Johnsen
E-post: katrine@kmsalem.no
Mob: 955 54 464
Ansatt i 20% stilling

 

Hovedledere

Leder av lederskapet:
Elin Holthe
E-post: elin.holthe@gmail.com
Mob: 416 36 774

Medlemmer i lederskapet:
Halfdan Hagane, nestleder
Solfrid Johnsen
Geir Haaland
Magnus Frestad Nygaard
Bente Borge Johannessen
Ove Benestvedt

Hildur Danielsen Hellesvik, vara
Kari Eltvik Johansen, vara

 

 

 

Kontakt oss

Adresse
Kristiansand misjonskirke Salem
Industrigata 28
4632 Kristiansand

38 04 90 50
post@kmsalem.no

Org. nr: 971 428 147

Konto: 3050 20 30899
Vipps: #22093

 



Følg oss

Facebook: Kristiansand misjonskirke Salem

Instagram: @krsandmisjonskirkesalem

                                                                                                English information

Powered by Cornerstone